2013

24.01. Ústí nad Labem Chuděrov restaurace Na Kopečku + Kiss forever band (Hungary)
28.01. Teplice klub Hvjezda + Čistírna + Radost
16.03. Hodonín hudební Club NAUTILUS + Horkýže Muchy
13.04. Žatec Bezděkov Off Road Trial 2013 + Schlak + Legalizace + Mastergate
19.04. Ústí nad Labem Motoclub Garage
20.04. Teplice Teplické beatování v Pramenu + Petr Kadlček + Natural + 1202 Station + Scream of the Lambs .......
27.04. Košťany u Teplic Hasičárna
26.05. Teplice Zahradní dům + Blue Rocket + Petr Kadlček
01.06. Plužná u Mladé Boleslavi Pluženský Startér + DoŽidlí + STRABIVARI + Fair Play Grass + Bonebroke .......
07.06. Teplice restaurace U rajčete
08.06. Roudnice nad Labem zámecké nádvoří Roudnického Zámku RockFest
15.06. Dolný Kubín (SK) Rockový záber 16. ročník
22.06. Březová u Karlových Varů Dennis Hooper party + Blue Rocket + Coda + METALLICA REVIVAL BEROUN ......
28.06. Piešťany (SK) TOPFEST 2013 10. ročník
29.06. Spálené Poříčí u Plzně Basinfirefest
05.07. Teplice ATLANTIC + Four Brains
12.07. Prasek u Nového Bydžova Motosraz
13.07. Žandov u České Lípy Motogold
13.07. Přeštěnice Open Air Music Fest
20.07. Duchcov kulturní dům Fučík + CTR + Rekvil
27.07. Dobříň u Roudnice nad Labem 18 Let Vynálezu Vynález Zkázy + bad + Hlahol
28.07. Košťany u Teplic před Sokolovnou + Rekvil
02.08. Světlá nad Sázavou Sázavafest 13. ročník
03.08. Žalany u Teplic Greenfield
10.08. Domažlice Chodrockfest 2013 + Arakain + Krucipüsk + Kryštof + Mandrage  + Vypsaná fixa + Wohnout .......
16.08. Dřevěnice u Jičína Motoparty 25. ročník
17.08. Panenský Týnec  Truck Meeting + CTR + Parťáci + Cumbal + New Black Jack
17.08. Jeníkov u Teplic Jeníkov Fest + Keke + G.T.V. + Deztraktor + Horní 29 + Starý časy + Schlak + Rekvil
24.08. Dolný Kubín (SK) - Gacelský Krígeľ
31.08. Krupka Koloseum
14.09. Košťany u Teplic Rockový Nářez + Noisebone + Coolers + Uriah Heep + Coda
21.09. Roudnice nad Labem Zámek benefiční koncert pro zatopené Lounky + Monkey Business + Švihadlo .......
21.09. Luštěnice u Mladé Boleslavi motorest NIRVÁNA + Do Židlí + Strabivari
22.09. Teplice Zahradní dům
28.09. Zvoleněves u Slaného sokolovna + Schlak
11.10. Teplice restaurace Slávie
26.10. Teplice Bar Alex
02.11. Teplice restaurace Městské sály + Kiss forever band (Hungary)
16.11. Teplice Nová Ves Club RÁJ (bývalá Modrá Laguna)
23.11. Teplice klub Hvjezda + URIAH HEEP REVIVAL KV
07.12. Teplice restaurace Slávie Mikulášská zábava + Schlak
13.12. Ostrava Music Klub Chlív + Kapriola (hard rock-metal / Ostrava) + Ex-Tend (rock / Ostrava)
počítadlo.abz.cz